У Сумах відбулись змагання з кроссфіту

На Театральній площі у останній день “Sumy Energy Fest” у суботу, відбулись змагання з кроссфіту.

Перед початком – обов’язковий інструктаж – як правильно виконувати кожен рух.
«На жаль, у Сумах кроссфіт ще не має такої популярності, як в інших містах України, але ми просуваємо його – скоро він буде на такому ж рівні, як у Києві. Судді усі чесні, не підкупні, у кожного учасника свій суддя. Вони не будуть повторюватись, виконуватимуть стандартні рухи, аби кожен рух був чітким, згідно з регламентом», – розповів головний суддя змагань Сергій Яцюк.

“Це спортивний напрям, у якому існує функціональний рух. Тут присутні усі види спорту – силові й ті, що розвивають витривалість. Тобто людина розвивається гармонійно, всебічно, тобто він буде й витривалий, й сильний, й гнучкий, й швидкий. Цей спорт дає гарні результати й ті люди, які приходять у кроссфіт, я одиниці знаю, які йдуть з нього», – додав голова регіонального підрозділу федерації функціонального багатоборства України у м. Суми Максим Бідоленко.

Кроссфіт як вид фізичної підготовки зареєстрували у США у 2000 році. Перші відкриті змагання у Сумах відбулись три роки тому.На участь у змаганнях цьогоріч зареєструвались 7 учасників – 3 дівчини та 4 хлопці.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь