У Сумах відбулися громадські слухання щодо тарифів на тепло

 Обговорення тарифів на тепло  та гарячу воду від «Сумитеплоенерго» стартувало о 17 годині.   Протягом першої години представника НКРЕКП не слухали через галас у залі.

“За проектом нова    вартість   гігакалорії складе 1366 гривень, 1 куб гарячої води 80 гривень. До цього гаряча вода була  65 гривень за куб. 1 гігакалорія – 1180 гривень. За 1 квадратний метр буде 38 гривень замість 32”, – повідомив Дмитро Васюнін, директор ТОВ “Сумитеплоенерго”.

“Це був знову втрачений час. Реальної інформації на сьогодні не існує. Я йому не вірю. Воно не підтверджене. Завжди все має підтверджуватися. А це даремно витрачений час”, – говорить голова спілки енергетичного сервісу України Олександр Бойко. 

 Нагадаю, тричі обговорення тарифів були зірвані і переносились. До Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – Сумитеплоенерго подали розрахунки тарифів. Заступник Сумського міського голови Олександр Журба на засіданні  13 жовтня  у Києві назвав ці розрахунки обґрунтованими.

Тривали обговорення 3 години. Учасниками його були  більше сотні людей.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь