У Сумах відбувається фестиваль дитячого кіно

Сьогодні у рамках всеукраїнського показу майже сотня дітей переглянула фільм «Лотте і Луїза: Витівки близнят».  «Лотте і Луїза: Витівки близнят» для дітей від 7 років. За сюжетом 2 дівчат зустрічаються у літньому таборі. Там розуміють, що вони схожі, а загубились вони з розлученням батьків. Дівчата вирішують помінятися місцями.

Це 5-й фільм,  який показують в Україні до цього фестивалю. У підсумку діти оцінювали фільм.

“Я поставила добре. Я теж хочу поїхати в табір, коли мені буде 10 років. А ще я навчилася, що дружити треба з тими, хто схожий на тебе і щоб була завжди дружба”, – каже Віталіна, глядачка.

“Мені здається, що ідею взяли з фільма «Я і моя тінь», я поставив оцінку добре”, – розказав Костянтин.

“4 оцінки є – «відмінно», «добре», «задовільно», «погано». В кінці дані по Україні об’єднуються і переможець отримує винагороду. Це безкоштовно, це робиться для дітей, це переселенці, дітей з обмеженими можливостями. Уже третій рік Суми відрізняються тим, що 15-20 хвилин – і всі квитки розбирають”, – говорить Анатолій Павлик,  асистент координатора Чілдрен кінофесту в Сумах.

Фестиваль стартував 25 травня.  Триватиме до 3 червня. За цей час сумчанам покажуть 10 фільмів.  Це дитячі комедії, фентезі, документальні фільми.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь