У Сумах відбувся благодійний аукціон у підтримку бійця


В агенції промоції «Суми» відбувся аукціон у підтримку бійця Євгена Журавля. Свої доробки у якості лотів  представили як аматори, так і професіонали. Це картини, фотографії, вироби з бісеру та декоративно-прикладне мистецтво. Стартова ціна найдешевшого лоту – 50 гривень, найдорожчого – 39 тисяч. Усього ж їх 67. Іще чотири картини купили на передпоказі, який відбувся кілька днів тому.

« Ми зробили перед показ лотів, як в інтернеті, так і в суботу ми зробили показ. І люди почали звертатися з проханням, чи можна купити. Так, як ми не думали спочатку робити такий передпоказ, але якщо є попит на цю роботу, чому б її не продати?», – каже організатор благодійного аукціону Людмила Фесенко.

Одну з картин тоді придбали сумські пенсіонери: Ми прийшли гуртом, вибрали найкращу, на наш погляд, це робота «Ранок» Гапученка. Вона оптимістична: ранок, сонечко, квіточки цвітуть, пташки щебечуть, як завжди ранком, тиша. Вона здалася нам для Євгена Журавля не тільки, що ми матеріально йому допоможемо на операцію, а й те, що ми йому роботу подаруємо цю. І він буде просипатися ранком і все буде прекрасно. Дай Бог, щоб у нього все було прекрасно», – каже відвідувачка благодійного аукціону Лідія.

Сумчанин Євген Журавель отримав поранення у ході збройного конфлікту на сході країни. Сталося це два роки тому під Щастям, Луганської області: «Прилетіла міна, так звана «Васильок -82», попала в ногу. Добре, що поруч були колоди. Повезло, що не відірвало нічого. Просто роздробило п’ятку. Ну, сказали, що заживе, але, в кінці кінців,  тільки операція потрібна, по заміні п`яткової кістки» – розповів учасник бойових дій Євген Журавель.

До аукціону волонтери зібрали для Євгена 25 тис. грн. із 65 необхідних. Робитимуть операцію в одній зі столичних клінік:

«Вона комерційна, але для учасників АТО є великі знижки на самі дорогі маніпуляції. На саму операцію, наркоз, ендопротез. І також в цей рахунок входить 10 днів лікування в клініці», – зазначила волонтер громадського фонду “Суми” Богдана Москалець.

У підсумку, під час аукціону продали 56 робіт. Таким чином зібрали 44 тисячі 870 гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь