У Сумах відбувся конкурс принцес

«Попелюшка в країні чудес». Конкурс талантів із такою назвою відбувся у Сумах сьогодні у Палаці культури «Хімік». Учасниці – дівчата від 4 до 11 років конкурували у граційності, вмінні себе презентувати та талантах.
Одинадцять учасниць – одинадцять принцес. Яка саме – мали обрати самостійно й втілити цей образ на сцені.
Валерія Клочко, учасниця конкурсу «Попелюшка в країні чудес», сказала: «Я принцеса «Червоненька квіточка».
Поліна Підлісна, учасниця конкурсу «Попелюшка в країні чудес», сказала: «Я дуже люблю стріляти з лука, хочу навчитися, тому я вибрала Меріду».
До цього дня дівчата готувались впродовж місяця. Ніка – наймолодша з них. Їй 4 роки.
Ніка та Еліна Погоржельські, учасниця конкурсу «Попелюшка в країні чудес» та її мама, повідомили: «Хотіли Софію Прекрасну доки їхали у маршрутці, вона заснула з репетиції. Я говорю, Ніка, ким ти хочеш бути? – Вона говорить: я хочу бути Міні-Маус».
Усі учасниці – сумчанки. Конкурс міський. Представляють діти три садочки та сім шкіл, від однієї – дві «принцеси».
Ніка Зінченко, учасниця конкурсу «Попелюшка в країні чудес», сказала: «Я ходжу на танці й у нас є танок космічні агенти і я вирішила показати саме цей танок з моїми друзями й тому я називаюся Принцеса Космічного танцю».
Каміла Лопатка, учасниця конкурсу «Попелюшка в країні чудес», повідомила: «Я – Аріель, тому що мені подобається море і я люблю плавати».
Єсенія Бєлік, учасниця конкурсу «Попелюшка в країні чудес», сказала:«Я принцеса Мелоді, тому що я полюбляю співати, тому я вирішила, що мені буде краще стати принцесою Мелоді. Найважче було готуватися до конкурсу таланти, тому що спочатку потрібно було одягти плаття, потім приготуватися до виступу, взяти себе в руки, піти та виступити».
Учасниці мали презентувати себе тричі: у візитівці, дефіле та у талантах.
Наталія Черкасенко, голова журі «Попелюшка в країні чудес», повідомила: «Щоб дитина безумовно була більш-менш обдарована, далі було б дуже гарно аби дитина наприклад має гарну пам’ять, фантазію, тому що треба існувати в якихось запропонованих обставинах, театралізованих безумовно, треба гарно носити одяг».
Лідія, мама Поліни Підлісної, сказала: «Дитина отримала задоволення від всіх приготувань, від цих хвилювань, від цих репетицій. Це було для неї задоволення».
Софія Кривонос, учасниця конкурсу «Попелюшка в країні чудес», повідомила: «Для мене вірші це нічого, байки – це просто хобі. Це для мене найкраще, що може бути. Я не можу боятися того, що я люблю».
«Попелюшка» у Сумах проходить в дев’ятнадцяте, вперше конкурс для юних міс пройшов у 2000. Щоразу вигадають новий сценарій.
Тетяна Кулага, координаторка конкурсу «Попелюшка в країні чудес», сказала: « Вона в нас запрошувала і на бал до Попелюшки, запрошували і у школу чарівниць, до школи принцес. Сьогодні ми запросили в країну чудес».
Кращу «принцесу» за умовами конкурсу не визначають. Кожна конкурсантка отримала титул, солодкі призи, подарунки. Окрім того двом вручили путівки до оздоровчого табору і двоє дівчат отримали грошову винагороду – 250 грн.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь