У Сумах відбувся Кубок Слобожанщини зі спортивної аеробіки

Розіграли його сьогодні в сумському легкоатлетичному манежі. Це – частина всеукраїнських змагань, що почалися вчора Відкритим Кубком міста.

Всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки Суми приймають восьмий рік поспіль, цього річ до нашого міста з’їхалися близько 250 учасників. Учора тут, у легкоатлетичному манежі, змагалися діти. Сьогодні тут підбивають підсумки дитячих змагань та розпочинають виступи юніорів. Учасниця змагань Віолетта Мелешко розповіла: «Я задоволена, але хотілось би ще краще. Я пішла займатися в 7 років, мені цей спорт дуже подобався, гарні купальники. Я хочу стати чемпіонкою світу і отримати майстра спорту».

Організатор змагань Оксана Дубинська розповіла: «Змагання проходять згідно правил: це індивідуальні виступи,пари, змішані трійки та групові виступи. Сьогодні немає дорослих спортсменів,бо вони на зборах у Запоріжжі тренуються, а ті, хто змагається в юніорській категорії, – вони будуть їхати в Болгарію, виборюють зараз ліцензії на Чемпіонат Європи».

Станіслав Галайда – представник юніорської групи: «На даний момент ми готуємося до всесвітніх змагань у Болгарії, це один із етапів наших. Я намагався показати гідний результат,щось вийшло,щось не вийшло, але це одна із планок, яких я хотів досягти».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь