У Сумах відбувся жіночий фестиваль

 У Сумах  відбувся фестиваль  “Woman`s day”. Упродовж 6 годин жінки могли дізнатися, за якими напрямками можна саморозвиватися. Це серія із 7 майстер-класів,  зокрема,  психології та візажу.

 Анна Майдан понад 10 років займається візажем. На своєму майстер-класі показує якою має бути жіноча косметичка та як фарбуватися цією осені.

 “Наразі в трендах повертаються нюдовий мейкап. У цьому році також в тренді легкий блиск. Це може бути золото або срібло. Для цього є хайлайтери або легкі відтінки тіней. Також акцент на губи – це шоколадна якась помада, або яскраво-червоні відтінки”, – говорить Анна Майдан.

Людмила Острівна має власну школу компліменту: “Як робити комплімент – передусім це щиро, в компліменті важлива конкретна якість, тобто якщо ми кажемо людині, що вона красива, то ми бачимо за цим, як ти вмієш себе подавати, як ти підбирала свій стиль і так далі. А по тому як примати – то це передусім вам подарунок”. 

“Дуже сподобалося про макіяж, про нові тенденції, гарна тема була про компліменти, про те, як їх робити і як їх сприймати як реагувати”, – говорить Каміла Котова, учасниця фестивалю.

Лариса Ванєєва – тренер з дефіле. У перерві перед своїм майстер-класом  навчає колегу як правильно ходити:”Постава, подача корпусу, голова, лінія спини,  – це красиво, а постава – це запорука здоров`я. Здорова та красива жінка  – мета підготовки на нашому фестивалі”.

 “Цей формат дуже зручний для будь-якої жінки. Можно виділити один день свого життя і отримати відповіді на багато своїх питань. Деякі знання стосовно макіяжу цікаві, про розвиток, це цікаво, буду застосовувати в житті”,  – говорить Олена Мєдвєдєва, учасниця фестивалю.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь