У Сумах відкрили баскетбольний сезон

У понеділок в Україні стартував новий баскетбольний сезон.

Новий сезон у вищій лізі українського баскетболу стартував ще сьомого жовтня. У Сумах початок нового баскетбольного року перенесли через тенісні баталії – у той момент, коли інші команди ліги грали стартові матчі турніру, на сумському майданчику грали матчі першого туру жіночої супер-ліги з настільного тенісу. І в них сумська «СумДУ-Грація» святкувала дев’ять перемог із дев’яти можливих.

Переможний старт сумських тенісисток передався й баскетболістам. У стартовому матчі проти «Харківських Соколів» «політехніки» святкували перемогу. Вже в першій чверті підопічні Андрія Білозерського та Ярослава Ковальова створили перевагу у одинадцять пунктів (19:8). До великої перерви збільшили її ще на три (21:18). Після відпочинку сумчани обертів на збавили і лише нарощували перевагу над харків’янами – 22:15, 25:16 і підсумкові 87:57 на користь «СумДУ». Майже чверть очок сумчан у цьому матчі на рахунку досвідченого Ігоря Кривича.

Сьогодні сумчани вдруге обіграли харків’ян. Друга зустріч «політехніків» з «соколами» на сумському майданчику завершилась з рахунком 98:71.