У Сумах відкрили центр підтримки ОСББ


У Сумах відкрили ресурсний центр підтримки ОСББ. Відтепер сумчани, які хочуть створити ОСББ або мають питання щодо управління багатоквартирним будинком, можуть звертатися до спеціального центру. Також там планують розказувати, як можна заощаджувати електроенергію в будинках. Приміщення центру  надане за проектом «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Працюватимуть у будні після попередньої реєстрації мешканців для прийому.

Голова асоціації об`єднань співвласників багатоквартирних будинків “Сумщина” Роман Гученко повідомив, що у  ресурсному центрі  буде працювати  його помічник кожного дня. “Прийом скоріше за все буде після обіду, ми будемо збирати групки по 5-6 чоловік, щоб їм було цікавіше. Перед тим, як приходити сюди, хочу, щоб люди прочитали закон про ОСББ, бо якщо прийти сюди і нічого не знаючи  – доведеться  приходити ще раз. Допомога надається безкоштовно“, – говорить він.

Усі,  хто бажають отримати необхідну інформацію,  можуть звернутися за адресою вул. Горького, 21 до кабінету 313, або  попередньо зареєструватися за телефоном 701-009.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь