У Сумах відкрили виставку замальовок із судового процесу

У Сумах відкрили виставку робіт студентів Сумського училища імені Бортнянського.   Розміщені роботі у приміщенні Господарського суду області.

На цій світлині адвокат Сергій Ємельяненко  впізнав себе відразу.

“Здогадався, де я на цих малюнках, цікаво подивитися на себе очима молодих художників.   Трошки інший образ, можливо не такий зосереджений як себе вважаєш у процесі, а трішки як ніби зневажливо ставишся до процесу. Вони вели себе тихенько, а мене трошки відволікало те, що я хотів вже скоріше подивитися як мене зобразити”, – говорить чоловік.

Ідея зобразити суд  – художниці Марини. Малювали минуло річ, коли були на 3 курсі.

“Коли ти сидиш і малюєш, які ти відчуваєш у приміщенні. Ти занурюєшся в цю атмосферу. Ти повинен показати все на папері. Деякі моменти були напружені, бо атмосфера була напруженою. Головне було спіймати моменти і зобразити все це”, – говорить Марина Сас, художниця.

“Поки тривав процес суду  – я намагалася малювати чим швидше, тим краще. Намагалася відобразити риси суддів, або інтер’єр. Коли було натхнення то малювала людей, коли був накал”, – говорить художниця Альона Назаренко.

“По майстерності виконання вони всі певного рівня. Їх можна до друку брати. Важлива, щоб була схожість”, – говорить Галина Хадика, викладач училища ім. Бортнянського.

Усього представлено 13 робіт 6 авторів. Переглянути можна протягом 2 тижнів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь