У Сумах відкрився фестиваль “Сурми України-2018”

17-й фестиваль духової музики «Сурми України» відкрився сьогодні у Сумах. Фестиваль – всеукраїнський.  На Театральній площі міста зібрались виконавці з Києва, Одеси, Чернігова, Новомосковська, Кременчука та Сум – всього понад 500 учасників з 12 творчих колективів .

НАТАЛІЯ ЦИБУЛЬСЬКА, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СУМСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
Наталія Цибульська, начальник відділу культури та туризму Сумської міськради:  «Цього року у нас вперше бере участь не тільки в марш-параді, й взагалі і у відкритті, і в гала-концерті дитячий колектив з Київської області . Зовсім маленькі музиканти будуть підкорювати серця наших сумчан. Також у нас дитячий колектив барабанщиць з Києва»

Сергій Недужий, диригент оркестру “Гармонія”. с. Ківшовата, Київська область: ” Ми вперше привезли сюди дефіле… Дефіле для нашого оркестру було не просто, тому що з дітками робити дефіле складніше, ніж з військовими, але ми його приготували ,сподіваюсь вам сподобається
МИКОЛА СМАЛЬ, КЕРІВНИК ВІЙСЬКОВОГО ДУХОВОГО ОРКЕСТРУ, М. ЧЕРНІГІВ
Микола Смаль, керівник військового духового оркестру, м.Чернігів: ” Програма різноманітна: це український репертуар, сучасні твори, різноманітна музика .Ми вже на Сурмах України вшосте, маємо досвід»

Фестиваль триватиме два дні. Завтра, учасники стартують о 10-ї години ранку. Фестиваль триватиме упродовж дня. О 19 годині, під час гала-концерту на стадіоні Ювілейний, планують встановити рекорд із найчисельнішого виконання духового гімну «Молитва за Україну». На всі заходи вхід вільний.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь