У Сумах відновили опалення у шести будинках, які добу залишалися без тепла

У Сумах відновили опалення у шести будинках, які добу залишалися без тепла. Це будинки на проспекті Михайла Лушпи 43/1, 43/2,  39, 35, 33 та 31.

“Зігрівається хто як може: гарячий чай, пляшки наливали  з водою – грілися. Температура в квартирі 13-15 градусів” , – каже мешканка будинку на проспекті М. Лушпи, 39 Людмила Вавілова.

Люди з якими ми поспілкувалися, кажуть, опалення в цьому році їм відключають вдруге. Першого разу без тепла вони залишились в ніч на 3 січня.

За словами директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитра Васюніна, порив стався вчора об одинадцятій годині ранку.

“З метою недопущення розмерзання системи було прийнято рішення щодо зливу з внутрішньо домової системи всіх цих будинків, аварійна ситуація була ліквідована, відповідна ділянка теплової мережі була замінена, і сьогодні зранку всі мешканці цих будинків з централізованим опаленням. Чому стався порив? Мені важко відповісти на дане питання, тому що я не обслуговую ділянки мереж, які знаходяться всередені будинків”, – каже директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін.

Обслуговує цей будинок ТОВ «Житло-Сервіс-Інвест». Сьогодні надвечір керівництва на місці не було. Як сказала економіст підприємства Світлана Дідусенко нам телефоном: до пориву їхня організація не має відношення. Ділянка, де сталась аварія, – знаходиться до врізу у будинок.

Кому належить мережа, де сьогодні працювала аварійна бригада, і через порив на якій шість будинків добу були без палення, ми будемо з’ясовувати завтра.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь