У Сумах відремонтували відділення обласної дитячої хірургії

Капітальний ремонт та перепланування. На хірургічне відділення дитячої Сумської обласної клінічної лікарні виділили два з половиною мільйони гривень.

Пофарбовані стелі, нові двері, вікна, ліжка, тумби, шафи – усі палати хірургічного відділення на 6 поверсі нового зразка. У лікувальному закладі 10 нових палат, дві з яких для мам та немовлят, а інші з максимальною місткістю – 4 пацієнти.

Володимир Дорошенко, завідувач хірургічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, сказав:

«Хірургічне відділення має 55 ліжок. Це 30 ліжок на 6 поверсі та 25 ліжок на 5 поверсі. Було зроблено перепланування всього відділення. Ми добавили комфортних палат ви бачили, ми добавили самих санітарних вузлів. 12 у нас стало, було раніше 2. Ми добавили кімнату для гігієни батьків, кімнати для персоналу гігієни. Окремі кімнати для дівчаток і для хлопчиків».

Ігор Змисля, головний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, сказав:

«Це відділення було в тому стані практично, як воно було запущено в 89-у році, деякі своїми силами лікарі відділення ремонтні роботи виконували, але це все недостатньо. Зав’язане в одне ціле з реанімацією, операційним блоком для хірургічного відділення – це все як єдиний комплекс для дітей. Логістика переміщення пацієнта між операційною сучасною».

Розпочали ремонт у 2017 році.

Анатолій Ворожко, начальник Управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації, сказав:

«В тому році нам вдалося виконати в основному демонтажні роботи й частково заміну вікон порядком на 480 тисяч гривень. У січні місяці роботи були відновлені та закінчилися на початку травня місяця. Кошторисна вартість даного об’єкту 2,5 мільйони гривень».

На хірургічне відділення виділили 2 мільйони гривень з обласного бюджету та півмільйона виділив один із депутатів.

Сергій Бутенко, начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, сказав:

«У тому році відкрився новий операційний блок для хірургічного відділення у нас залишається в незадовільному стані, неприйнятному, я би сказав, операційна для Лор відділення і також для травматологічних пацієнтів».

З 16 липня це відділення має запрацювати. Прийматимуть пацієнтів з усієї області на лікування та обстеження. Ті, хто видужали залишають відбиток руки на зеленій смужці на згадку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь