У Сумах відзначили день артилериста

Майже  тисяча військовослужбовців   27 артбригади відзначили своє професійне свято. Частина їх наразі  в зоні збройного конфлікту.

 Олександр серед військових більше десяти років. У сумській артбригаді  більше року. Був у зоні збройного конфлікту на Сході.

“Якщо людина свідомо йде у війська, як я у мене була мета стати військовим, тією людиною, якою б пишалася мати. Це головне”, – говорить військовослужбовець Олександр Голка.

“У нас найпотужніші завдання в зоні бойових дій. Артилерія є богом війни. У мене не було вибору, після закінчення військової академії м. Одеси був направлений сюди. Але я задоволений”, – говорить військовий Олександр Комаров.

Цього дня  до військових прийшли діти з інтернату –  частували пиріжками та солодощами. Далі для військових – нагородження.

“Мені подобається бути серед військових, я з 2015 року в армії і не збираюся її покидати. Я бачила, яка ситуація в нас в країні і мені стало жаль, що нас це зачепило. Я не думала, що в нас таке може бути, але наша армія – це наша сила”, – говорить Анна Терещенко.

“Я сьогодні отримую звання  старшину. А хто, якщо не ми. Це воістину чоловіча робота. Ми маємо захищати Батьківщину, жінок, матерів, сестер, бабусь”, – розповів Ігор Грибіник, військовослужбовець.

Професійне військове свято ракетників і артилеристів відзначають 3 листопада. Саме в цей день у 1943 році розпочалася операція з визволення Києва. Офіційним святом день вважається після Указу президента 1997 року.

Напередодні вихованці обласного центру позашкільної освіти виготовили паперових журавликів. Їх принесли до пам’ятника загиблим військовим –артилеристам у зоні збройного конфлікту.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь