У Сумах влаштували конференцію з дизайну

Функції дизайну у сучасному світі. Міжнародна дводенна конференція з такою назвою стартувала вчора в Сумах. Вона спрямована на вивчення та популяризацію образотворчого мистецтва, зокрема сучасного дизайну. Зареєструвалися на захід близько 70 учасників.

« Тут, для себе я хочу знайти те, що я досі не знаю, можливо щось нове у зв’язку з дизайном, якісь кольори, з чим поєднувати краще, для чого це потрібно в моїй професії, як мені краще гармонувати деякі компоненти в дизайні», – каже учасниця конференції з дизайну Анастасія.

« Сподіваюсь сьогодні почути щось цікаве та дізнатися якісь цікаві факти з архітектури або дизайну», – каже учасниця конференції з дизайну Крістіна.

« У нас беруть участь як науковці уже знані, як аспіранти – ті люди, які вже на шляху до великої науки, так і наші студенти. Ми хочемо показати дизайн і як практика повсякдення, тобто коли кожна людина стикується з цим явищем і кожна людина безпосередньо кожен день вирішує проблеми дизайну у своєму житті і хочемо показати, що дизайн є наукою. Наукою, яка потребує свого дослідження, потребує своїх науковців», – розповіла співорганізатор конференції Ольга Зав`ялова.

« У першій частині відбулося пленарне засідання, де ми послухали значних осіб у сфері дизайну. Це і митці і практики і теоретики, викладачі ВУЗів, у другій частині відбувся круглий стіл, де ми поспілкувалися про те середовище, в якому ми живемо, а також послухали практичний доклад дизайнера Олега Горбуленка. Я думаю, це буде дуже продуктивно, оскільки надзвичайно важливо формувати смак і формувати естетичне середовище, адже тут, в Сумах ми трішки замкнуті в тому плані, що не так багато подорожуємо, як нам хотілося, не так знаємо видатних якихось робіт від видатних дизайнерів», – розповіла Римма Миленкова, співорганізатор конференції.

Організували конференцію Сумський Державний університет спільно з Педагогічним університетом ім.. Макаренка. У Сумах такий захід влаштовують вдруге.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь