У Сумах волонтери «Омофору» плетуть маскувальні сітки для бійців на сході

У Сумах волонтери «Омофору» відновили свою роботу з плетіння маскувальних сіток для бійців операції об’єднаних сил. Зараз вони плетуть сітки білого кольору для зимових умов та «кікімори». Всього за чотири роки волонтери використали біля 20 000 метрів матеріалу.

Петро Чумак – єдиний чоловік у волонтерській групі «Омофор», який плете маскувальні сітки для бійців операції об’єднаних сил:

«Я хожу тому, що такий час, що гинуть люди. І якщо моя праця врятує хоч одного, хоч одну людину, я прожив життя недаремно».

Волонтери плетуть сітки різного кольору та розміру. Працюють кожного дня по дві-три години. Також шиють бурки, в’яжуть носки та килимки на водійські сидіння.

Галина Євтушенко, волонтерка каже:

«Наша сітка, вона як омофор покриває хлопців там на фронті, і нашими сітками покриті хлопці по всій лінії розмежування, починаючи від станиці Луганської, і туди аж до Азовського моря. Теж наші сітки. Ми навіть в’язали синього кольору на воду, хлопці накривали на воді наші катера. А взагалі -то ми в’яжемо білі сітки, і камуфляжного кольору».

Галина Єременко – одна з майстринь, яка плете «кікімори». За чотири роки бойових дій на сході країни, вона зв’язала 200 таких костюмів:

«Ці «кікімори» для снайперів та розвідників, вони їх захищають. Ми ріжемо такими маленькими шматочками тканину, вплітаємо туди із мішків такі полосочки, і прив’язуємо до сітки».

Дві маскувальні сітки розміром 8 на 4 метри цієї п’ятниці волонтери відвезуть під місто Донецьк, щоб укрити ними українські танки.

Після тримісячної перерви у пошуках нового приміщення, волонтерська група «Омофор» збирається за адресою вул. Романа Атаманюка 49а, 5-й поверх.

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь