У Сумах вшанували пам’ять Романа Атаманюка

Вшанували пам`ять Романа Атаманюка, позивний “Берест”. Сьогодні треті роковини від дня смерті бійця. Його поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Сум. Там відбулась поминальна панахида.

« Він був молодий, але дуже мудрий і всі прислуховувались до нього. Він розумів, де добро, а де зло. І ось за добро він загинув. Він був неговіркий і я тому теж небалакуча, тільки скажу: Рома загинув за добро і він буде завжди в наших серцях. Живим», – говорить бабуся Романа Атаманюка Надія Русалкіна.

« Роман такий із нас був із загостреним відчуттям справедливості. Людина без компромісів – або ось так, правильно, або не робимо ніяк. Багато кого з нас він змінив, багато кому допоміг стати на правильний шлях», – каже Олександр, бойовий побратим Романа Атаманюка.

Нагадаємо, учасник Майдану, Роман Атаманюк  до зони збройного конфлікту пішов добровольцем – воював у складі батальйону “Айдар”. Згодом служив у 93-й окремій механізованій бригаді. Хлопець загинув 28 травня 2015-го року під час мінного обстрілу поблизу Донецького аеропорту.  Нагороджений посмертно орденом “За мужність” третього ступеня, є “Почесним громадянином міста Суми”.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь