У Сумах встановили пандус за майже 150 тисяч гривень

У Сумах на вулиці Інтернаціоналістів, 25 збудували пандус. Витратили на нього майже 150 тисяч гривень з міського бюджету. Збудували конструкцію за заявою Оксани Пустовойт  – мати чотирирічної дитини з інвалідністю.  Жінка  каже, чекала на пандус півтора роки.

“Дитинка має категорію лежачу «А», тому з віком у нас візочки будуть більш масивніші, дитинка буде підростати самостійно я його спустити не зможу на вулицю” – каже Оксана Пустовойт.

В цьому році це другий пандус, який збудували коштом міського бюджету. Перший встановили за адресою Харківська 1/1 витратили на нього 130 тисяч. Минулого року  коштом міського бюджету встановили 4 пандуси.

Віктор Богданов, начальник управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту інфраструктури СМР говорить: в цьому році ми плануємо прводити роботи по облаштуванню пандусів за адресами, Інтернаціоналістів 25 зробили, Івана Сірка 15, Лушпи 29, Харківська 1/1 перший підїзд, Кондратьєва 144/2, та Холоднагорська 31″.

На сьогодні у Сумах мешкає 692 візочники. Цього року звернень на встановлення пандусів у житлових будинках  від людей з інвалідністю – надійшло 13. Для того, аби у вашому будинку, за необхідності, встановили пандус треба написати заяву до департаменту соцзахисту сумської міської ради.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь