У Сумах вивісили червоно-чорні прапори


Сьогодні на святі у Сумах вперше державні установи вивісили поряд із синьо-жовтим прапором – бойовий червоно чорний стяг.

 «Якщо брати Україну, то червоно-чорні прапори на тому ж самому Запоріжжі, і є такі кольори в колористиці – геральдиці Сумського  слобідського козацького полку. Оскільки червоний колір в геральдиці означає боротьбу, кровопролиття, звитягу ,а чорний – це в основному пам’ять про загиблих героїв. Цей прапор, червоно-чорний, він уже перестав бути корпоративним, і став бойовим прапором, оскільки він майорів на революції гідності і сьогодні майорить в окопах східного фронту. Багато добровольчих організацій, частини військових сил використовують його. Це складова нашої мілітарної культури», – прокоментував ситуацію краєзнавець Олег Корнієнко.

Нагадаємо, за це рішення депутати проголосували на минулій сесії 20 червня. Згідно з ухваленим рішенням, відтепер в пам’ятні дні на будівлях комунальної власності вивішуватимуть поряд із державним і бойовий червоно-чорний прапор. Так само чинити депутати рекомендують і органам виконавчої влади, об’єднанням громадян, підприємствам, установам та організаціям.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь