У Сумах визначились призери “Золотої осені”

У Сумах на полях футбольного центру «Барса» завершився триденний турнір пам’яті майстра спорту СРСР, футболіста та тренера Сергія Найденка.

За нагороди вели боротьбу вісім команд 2006/2007-го років народження з Сум, Харкова, Полтави, Рубіжного, Куп’янська.

За поєдинками заключного дня змагань спостерігає Людмила Найденко. Її чоловік Сергій Найденко, який три роки як пішов з життя, вісімнадцять років тому заснував цей турнір.

«Я бажаю всім хлопчикам, які участують, і тренерам великих досягнень у спорті. І щоб не забували – кожен рік приїзжали до нас», – говорить Людмила Найденко.

У матчі за третє місце «Золотої очені»-2018-ть зустрілись господарі поля – вихованці сумського футбольного центру «Барса» – та гості з Харкова – команда ДЮСШ-5. Два швидкі голи принесли харків’янам перемогу з рахунком 2:0 у матчі та бронзові медалі за підсумками турніру.

“Хлопці старалися. Намагаються грати у футбол (чого ми від них вимагаємо). Навчаються. Багато чого не виходить, але ми рухаємось у правильному напрямку”, – говорить трене ФЦ “Барса” Віталій Волков.

“Ми вже не перший разу у Сумах. Приїздили і без медалей залишались. Сьогодні вирішили уїхати до Харкова хоча б з чимось. Тому, молодці хлопці. Боролися до кінця. Реалізували перший свій момент і потім трохи не щастило. Але нічого страшного”, -прокоментував гру тренер “ДЮСШ-5” Костянтин Лисконог.

 

Долю сумсько-харківського фіналу (у якому зустрілись вихованці ліцею-інтернату “Барса” та “Металіст-1925”) у підсумку вирішив один гол – його у другому таймі фінального матчу у ворота сумської команди забили підопічні харків’янина Олексія Чобана.

“Враження від цієї гри фінальної – вона була як і має бути фінальна, боротьба до кінця. Один гол вирішив долю зустрічі. Звичайно, ми дуже раді що ми перемогли. Хлопці молодці – зробили сьогодні все для перемоги” – сказав після гри тренер чемпіонів.

“Для нас це досвід. Те, що ми в фінал грали з такою командою хорошою, добротною. Ми перевірили свої сили. І, я думаю, ми будемо від гри до гри додавати”, – прокоментував гру своїх підопічних тренер сумської команди Олександр Карпенко.

 

Чергова «Золота осінь» завершилася. Вже завтра на цих полях стартують нові футбольні турнірі. Команди 2008-го та 2009-го років народження візьмуть участь у турнірі «Україна Єдина». Крім команд Сум участь у турнірі «Україна Єдина» візьмуть юнаки з Конотопа, Києва, Харкова, Донецька, Чернігова, Полтави, Черкас, Броварів, Горішніх Плавнів, Купянська, Новопскова, Попасної, Макаріва та білоруського міста Мозиря.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь