У Сумах з початку року зафіксували 7 випадків обмороження

З початку року у Сумах зафіксували 7 випадків обмороження – про це розповів лікар-комбустіолог обласної клінічної лікарні Олег Ясніковський: “Переважно звертаються безхатченки, які ночують на вулиці, друге за частотою – це люди, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, не відчувають, коли отримують травму»

Віктор – пацієнт опікового відділення обласної клінічної лікарні. Під наглядом лікаря перебуває 5 діб. Він отримав обмороження пальців ніг: “Одразу не помітив обмороження. Тільки через дві доби. Прокинувся – коліки, біль у ногах. Звернувся до лікаря”

Попередити обмороження можна у пунктах обігріву. В області їх- 910. У Сумах – 17. Один з таких пунктів – у приймальному відділенні сумської клінічної лікарні №5. Людмила Стеценко, завідувачка приймального відділення сумської клінічної лікарні №5: “Бувають пенсіонери, які заходять до нас. Може, людина заблудилася або їй поганоА буває так, що людині взагалі ніде жити, ніде обігрітися, ми його беремо, обігріваємо, годуємо, поїмо і на другий день вона йде від нас

Повний перелік адрес пунктів обігріву можна знайти на сайті Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. За інформацією цієї служби, цього року у пунктах області отримали допомогу 30 осіб. Додам,  минулого року на Сумщині працювало 490 пунктів. Загалом протягом минулого року в області зафіксували 144 випадків обмороження.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь