У Сумах за тиждень мають завершити облаштування Алеї Героїв

Бруківка є. Так заявив нам сьогодні голова правління ПАТ «Сумбуд» Олександр Бритов. Мова йде про 160 квадратних метрів – для облаштування Меморіалу загиблим на сході, що зводять на центральному кладовищі Сум. Наразі місцина має такий вигляд. Бруківкою закладена вся поверхня. Щодо якості плит і пілонів – чи догодили замовнику, керівник підрядної організації говорить: знатимуть про це пізніше.

ОЛЕКСАНДР БРИТОВ, ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ПАТ «СУМБУД», розповів:

«Бетон ще хапається і десь впродовж 30 днів, він набере свою міцність і колір, який він буде ми поки не знаємо. Десь до Дня Незалежності ми залишимо, я думаю, так у такому вигляді, а після Дня Незалежності вже авторитетна комісія вирішить – потрібно фарбувати чи лишити так».

За словами Олександра Бритова, нині замовник має перед ними борг у 134 тис. грн. Їх планують отримати, якщо укладуть додаткову угоду. Представник Громадського фонду «Суми», що є відповідальним за будівництво Меморіалу, – Вадим Дубодєлов. наявність боргів відкидає. За його підрахунками, за актами виконаних робіт, за два роки перерахували підприємству 1 млн 135 тис. грн. з передбачених 1 млн 240-ка тис. грн., про які домовлялись.

ВАДИМ ДУБОДЄЛОВ, ПРЕДСТАВНИК ГРОМАДСЬКОГО ФОНДУ «СУМИ», ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА БУДІВНИЦТВО МЕМОРІАЛУ ГЕРОЇВ, розповів:

«Всі акти, які ми підписали виконаних робіт – оплачені. Вони ще мають аванс грошей, які вони відпрацьовують. Ті, що акти вони нам пред’являють і ми ще їх не підписали, бо там є деякі недоліки. Вони хотіли збільшення ціни, але це питання розглядається. Все залежить від того як буде остаточно виконано роботи. Дійсно нам 156 квадратів не вистачало – це  в нас була бруківка бракована. Ми поїхали закупили цю бруківку».

Будівництво Алеї Героїв у Сумах розпочали у серпні 2017. Зводять його на гроші адресної матеріальної допомоги сім’ям загиблих. Кошторис усіх робіт – понад 5 млн грн. Одна з дат, яка звучала як дата завершення Меморіалу, 20 серпня – її визначили під час наради в обласній адміністрації 19 червня. Вадим Дубодєлов кінцевої дати закінчення робіт не називає.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь