У Сумах залишили під вартою підозрюваних у потрійному вбивстві

У Сумах залишили під вартою підозрюваних у потрійному вбивстві. У Зарічному суді міста розглянули клопотання прокуратури щодо подовження запобіжного заходу для 2 підозрюваних у вбивстві 3 чоловіків у районі Краснопілля. Засідання завершилось близько опівдня.

 Наталія Горкуша – речниця Зарічного районного суду м. Суми говорить: “Сьогодні ухвалою слідчого судді задоволено клопотання слідчого  щодо продовження строку тримання під вартою до 17 години 29 листопада 2018 року 2 підозрюваним у вчиненні потрійного вбивства в селищі Краснопілля”. 

Після засідання захисник підозрюваних Денис Курбатов від коментарів відмовився.  Чому пропонували такий запобіжний захід  – позицію прокуратури озвучила Наталя Науменко – речник прокурора області: “Вони обґрунтовано підозрюються в скоєнні особливо тяжкого злочину, їм загрожує довічне позбавлення волі. Відтак їхнє перебування на волі неможливе, вони становлять загрозу суспільству. Також можуть впливати на свідків і можуть переховуватися від органів досудового слідства, оскільки мають певний зв’язок з Російською Федерацією”. 

Нагадаю, у липні цього року у салоні двох покинутих авто «Рено Трафік» і «Фольцваген» слідчі виявили сліди крові, поруч знайшли 11 гільз. У машинах були документи трьох чоловіків із Запорізької області. 3-го липня їх тіла знайшли закопаними у полі, засіяному соняшником. За день до цього поліціянти затримали 41-річного жителя Краснопілля та 36-річного сумчанина, яких підозрюють у вбивстві підприємців. Один із чоловіків – екс-міліціянт – працював у Краснопільському відділку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь