У Сумах замінили частину перил мосту на Харківській

У Сумах замінили частину перил мосту на Харківській. Впали вони вчора близько 8 вечора. Секції мосту сьогодні підняли  з води.

“На даний момент відновлюються  огородження самого моста, проводяться роботи по демонтажу стойки, встановиться стойка і буде відновлено огородження. Наша задача – нам сказали приїхати-відновити і все, а що піднімати будуть чи ні – не знаю. Зараз підвезуть матеріали  і будуть проводитися роботи”, – говорить Микола Капустян, майстер КП “Шляхрембуд”.

“Зараз проводяться роботи по підняттю перил, заплановано на 12 годину сьогодні.  Потім буде визначено технічний стан перил. Якщо можливо їх поставити на теж місце – буде поставлено їх. Якщо технічний стан не дозволить – тоді будуть зроблені нові. Гроші знайдемо, а коли – будемо знати після 12 години. У цьому році заплановано обстеження мосту на Харківській. І там будемо вирішуватися –  чи поточний ремонт робити, чи капітальний”, – говорить Григорій Яременко, директор департаменту інфраструктури.

«Працівники поліції зупинилися і з’ясували, що компанія з молодих хлопців відпочивала , обперлася об перила, які знаходяться на мосту, після чого декілька секцій впали в воду. На щастя ніхто не постраждав»,  – каже Олег Сологуб, речник управління патрульної поліції в Сумській області.

“Опори були підняті з води, як показали опори – вони були зруйновані часом. Метал був розрушений, що унеможливлює складання цих чавунних форм у єдине ціле. На місці було прийнято рішення нове відновлення зробити тимчасове, бо на 2018 рік заплановані кошти на експертне обстеження даного мосту. Воно і покаже, що треба зробити – замінити перильні огородження. Бюджетом передбачено 90 тисяч. Договір в стадії заключення. До кінця року буде проведено вказане обстеження“, – говорить Віктор Павленко, начальник управління департаменту інфраструктури міста.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь