У Сумах запрацював водно-лікувальний кабінет для військових та членів їх сімей

Безкоштовний водно-лікувальний кабінет з ваннами для гідромасажу, підводного витяжіння хребта та аромотерапії запрацював у “Центрі обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей”. За словами завідуючого відділенням реабілітації центру Олександра Стеценка там лікуватимуть пацієнтів з хворобами нервової, серцево-судинної та опорно-рухової систем.

Пацієнтка центру Наталя Мардело має проблеми з координацією рухового апарату та порушення вегетативної нервової системи. Лікарі їй призначили гідромасаж.

Наталя Мардело, пацієнтка центру говорить: 

«Процедура дуже така приємна, враження мої від процедури дуже гарні, бо мені вдалося розслабитися повністю всьому організму. То процедура дуже-дуже корисна. Я думаю, що вона мені дасть певні результати у лікуванні».

Олександр Стеценко, завідуючий відділенням реабілітації центру розповідає: 

«Водний курс масажу впливає на хребет, на кінцівки, на суглоби, на шкіру, на мязи. Тобто ця ванна впливає на всі функціональні системи. Сильний вплив має тиск води. Потужні струмені води на визначені ділянки тіла».

У водно-лікувальному кабінеті є ванна для аромотерапії, та бальнеологічна – для підводного витяжіння шийного та поперекового відділів хребта. Остання – єдина у Сумах. Три ванни для фізпроцедур купили за кошти державного та місцевого бюджетів. На них витратили 1 млн. 218 тис. грн..

Також працює електро-світлолікувальний кабінет. В ньому проводять знеболювальні процедури, процедури для покращення живлення органів тіла, стимуляції функцій організму.

Для військових та членів їх сімей у центрі ведуть прийоми лікарі: терапевт, невропатолог, фізіотерапевт. Медичні послуги надають безкоштовно.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь