У Сумах Зарічний районний суд слухає справу ТОВ “Сумитеплоенерго”

Зарічний районний суд міста розглядає позов  про визнання протиправними дії посадових осіб та скасування протоколу громадських слухань. Йдеться про слухання у серпні цього року,  коли обговорювали  питання про підвищення тарифу на тепло та гарячу воду.

В актовому залі,  де мали проходити слухання,  відсутній був  представник місцевого самоврядування, а його присутність передбачається постановою НКРЕКП, відсутній був представник НКРЕКП, представники ТОВ «Сумитеплоенерго» покинули актовий зал. Це на мій погляд унеможливлювало розгляд питання щодо зміни тарифів”, – говорить позивач Олександр Соколов.

Представник ТОВ “Сумитеплоенерго” позов заперечує. Представник міської  ради Юлія Мельник зазначила, що позов заперечує, обґрунтування у письмовому вигляді надала на розгляд суду. Представників НКРЕКП на засіданні не було.

У підсумку оголосили перерву у засіданні до завтра, 2 листопада, до 10 ранку.

Обговорення тарифів тричі не відбувалися через незадоволення громадськості їхнім проведенням. У  жовтні  НКРЕКП розглядало тарифи ТОВ «Сумитеплоенерго».  Тоді заступник міського голови назвав нову вартість тепла обґрунтованою. Того ж дня 13 жовтня Зарічний райсуд міста виніс ухвалу стосовно заборони ініціювати перед регулятором підвищення тарифу на тепло та гарячу воду.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь