У Сумах завершився конкурс документального кіно для школярів

Кіноконкурс «Європа документальна» – завершився на Сумщині. Його учасниками стали учні 9-11 класів. Вони робили власні міні-проекти й презентували їх. Діти працювали у двох командах по шість учасників. Команди називалися «Заперечені» та «Стверджені». Останні презентували соціальний ролик на тему «Безпека онлайн», про це розповіла Аліна Сещенко.

Аліна Сещенко, переможниця кіноконкурсу,  говорить: «Наша тема була про те, що людина у неї проблеми в житті. Це такий соціальний ролик про те, як треба цінувати реальне життя, а не віртуальне. Важко вигадати ідею. Ідея – це найголовніше, щоб донести суть, головну думку. А знімати, коли вже є ідея, то це вже не так складно».

Переможців обирали члени журі та глядачі, говорить кураторка проекту Анна Акулевич.

Анна Акулевич,  авторка та кураторка проєкту «Є-док», каже:  «Саме глядачі обирають найкращих. Тобто, це така гра, бо дуже маленький відсоток глядачів, які приходять саме незаангажовані і не зацікавлених у вболіваннях за ту чи іншу команду. Вони запрошують знайомих, учасники готуються, нервують і презентують свої відео роботи».

Основний конкурс тривав чотири дні. Участь у ньому взяли 12-ть учасників. Конкурс організований громадською організацією «Арт діалог» за підтримки Українського Культурного фонду. Це культурно-освітній проект, який влаштовують у трьох містах: Запоріжжі, Червонограді та Сумах.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь