У Сумах збирали пропозиції містян щодо покращення галузі ЖКГ

У Сумах відбулася секторальна стратегічна сесія. Тематика  – благоустрій. Збирали пропозиції сумчан щодо того, як покращити галузь. Робили це в рамках програми «Стратегія розвитку міста Суми до 2027 року”.

Це 6 із 12 стратегічна секторальна сесія. До цього були з освіти, медицини, транспорту. За інформацією організаторів на початку зареєструвалося 85 людей. За планом мають працювати близько 3 годин.   Ті, хто прийшли на секторальну сесію розбилися на групи. Вони напрацьовують свої 10-15 основних проблем, які вбачають у галузі житлово-комунального господарства. Після цього мають їх презентувати  і обрати найголовніші проблеми, які можуть втілитися в майбутню стратегію розвитку міста Суми.

У нас проблема освітлення приватного сектору, дороги,  водовідведення, водопостачання”, – говорить сумчанка Тетяна Кулик.

“Перша проблема – несвоєчасно скоригували генплан, а друге – не готуються фахові кадри для ЖКГ, немає мотивації робить у сфері ЖКГ”, – говорить Сергій Гапуніч, член ГО “Спільний дім”.

Голова асоціації ОСББ “Сумщина” Роман Гученко називає проблемою відсутність інформування власників житла про їхні права, обов’язки і можливості і друге питання  – прозорість співфінансування капремонтів.

“Всі результати, які будуть напрацьовані, ми запросимо закордонних експертів, потім вони допоможуть сформувати візію, бачення. Ми плануємо до березня місяця напрацювати весь документ”, – говорить Оксана Кубрак – начальник відділу “Проектний офіс” Сумської міськради.

 “Стратегія буде затверджуватися міською радою. Ми б хотіли, аби вона затверджувалася разом з програмами та бюджетом,  зараз прийшов час переглядати програми розвитку міста”, – розповідає секретар Сумської міськради Андрій Баранов.

Наступна сесія призначена на 8 листопада. Її тематика  – молодь та спорт.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь