У Сумах змагались картингісти

Суми сьомий рік поспіль збирають любителів швидкості. За медалі змагались спортсмени з Сум, Глухова та Конотопу. Конкуренцію сумчанам склали гості з Полтави та Гадяча.

«Сьогодні у нас представлений 31 учасник з п’яти міст України і наймолодшому – 9 років», – говорить представник оргкомітету змагань Діана Дубинська.

На трасі спортсмени змагались в дев’яти класах машин – від найпростіших до картів, на яких використовуються спеціально розроблений двигун. Серед хлопців на трасу виходили і дівчата – Кіра та Поліна Авдєєви представляли міський центр науково-технічної творчості молоді обласного центру. В підсумку, перше командне місце вибороли спортсмени Сумської обласної спортивної школи зі спортивно-технічних видів спорту, які здобули п’ять «золотих», чотири «срібні» та три «бронзові» медалі. Одну «золоту» та дві «бронзові» нагороди здобули вихованці Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді. Команда Конотопської станції юних техніків виборола два «срібла» і «бронзу». Дві «золоті» нагороди до Глухова увезли спортсмени команди «Універрейсінг». По одній «золотій» та «срібній» медалі увезли додому команди Полтави та Гадяча.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь