У Сумах змагалися водії тролейбусів

Конкурс організували на підприємстві «Електроавтотранс». Змагання  відбувалися у 6 етапів. Конкурс для водіїв розпочався 24-го жовтня. Складається він з кількох етапів. Зокрема, водіїв перевіряють на знання правил дорожнього руху, знання обладнання тролейбуса, культуру обслуговування пасажирів та практичне водіння.

Суддя конкурсу Раїса Ващенко розповіла про умови змагань: «Враховується  і швидкісний режим, враховується майстерність проїзду, водій проходить контактну мережу, під’їзд до зупинки, об’їзд перешкоди,змійка, канава – на всі ці елементи встановлені бали».

 «Заяв було написано багато, але до конкурсу допускаються водії, що впродовж року не допустили ДТП, не було в них поривів контактних мереж з їхньої вини, не було порушень правил експлуатації тролейбуса, правил посадової інструкції. Учасників зараз 14, які дійшли до останнього етапу. 7 учасників вибуло», – розповіла голова журі Тетяна Наконечна.

Олег Яременко водить тролейбус впродовж 10-ти років. Має другий клас. Про участь у конкурсі розповів: «Сама конструкція цього тролейбуса така, що там дзеркало випукле, а тут дерева заважали. Складні оці «фішечки» були».

 «Найважчим був проїзд змійки  і проїзд заднім ходом, тролейбус все-таки великий. Уперше беру участь у такому конкурсі, хвилювалася. Я з усім впоралася, дочекаємося результатів і подивимось», – поділилася учасниця конкурсу Христина Бойко.

За підсумками змагань, трьом водіям підвищили клас: одному присвоїли перший, і двом – другий. Наступний конкурс, за словами директора «Електроавтотрансу» Віталія Однорога, планують провести у лютому. На сумських зупинках ми запитали у людей, що, за їхніми словами, регулярно їздять на тролейбусах, чи задоволені вони якістю перевезення.

 «Є хороші кондуктори і водії, а є такі, що грубо ставляться. Ну і ще хочемо,щоб частіше тролейбуси  ходили, а ще часто – тільки під’їде, прибігаю до тролейбуса – баче, що чоловік прибіг, стукаєш, – двері не відкриють», – розповіла пасажирка  Марія Черкасова.

 «Нормально, але буває що, мабуть, нові водії, після навчання, – буває що везе як дрова, смикає, а в основному нормально», – така думка Ніни Засульської.

 «З початку року інспектори патрульної служби зафіксували 12 випадків дорожньо-транспортних пригод, пов’язаних з тролейбусами. В одному з таких випадків 2 людини отримали тілесні ушкодження», – розповів речник УПП Сумської області Олег Сологуб.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь