У Сумах змагалися юні кінологи

Подолати смугу перешкод, продемонструвати техніку та швидкість – сьогодні у Сумах на чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками змагалися юні кінологи.  Змагання організувало управління національної поліції в Сумській області.

Щоб пройти смугу, учасники повинні подолати 5 перешкод. Оцінюється швидкість та слухняність

Дар’я зі своїм 2-річним біглем на ім’я Арчібальд до змагань готувалася 2 роки. Смугу з бар’єрами собака подолав за 31 секунду.   

Дар’я Ляшенко, учасниця змагань, м. Кропивицький каже: ” Ми пробігли, і дуже гарно пробігли. Собака пробіг все правильно і дуже швидко”

А для 13-річної Лізи ці змагання – перші. На них дівчина прийшла із джек-расл-тер’єром  на ім’я Марлі. Щоб здолати смугу перешкод, парі знадобилося 40 секунд.

Єлизавета Старостенко, учасниця змагань, каже:  «Радість та втома. І дуже сильно болять ноги тому що складно пробігти таку смугу та  ще  й швидко»

Головний суддя змагань Людмила Була говорить: «Смуга перешкод оцінюється за швидкістю і чисті проходження траси, наскільки спортсмен може управляти своїм собакою»

На всеукраїнські змагання з кінології приїхали представники з 17 областей України. Всього – понад 50 учасників.  Сумську команду представили 9 спортсменів  віком від 8 до 17 років.

Олена Гладкова, кінолог-інструктор , тренер сумської команди каже: «Перший раз бере участь Ліза Старостенко, ви її бачили. Її особистий собака не зміг взяти участь у змаганнях, тому що травмувався, тому Ліза бере участь з іншим собакою. Ми сподівємось, що вона стане перспективним кінологом, зараз в неї великий потенціал. Є діти, які другий, третій раз беруть участь, є й новачки. Ще буде порода лабрадор в нашій команді, вівчарки, доберман і малінуа»

Павло Старостенко, начальниу кінологічного центру ГУНП в сумській області говорить:  «Мета – популяризація служби, підготовка молодих кадрів, з дитинства готуємо поповнення. Специфіка полягає у роботі з тваринами, які поребують тривалої підготовки, як тварини, так і проводника-кінолога, який займається цим собакою»

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь