У Сумах змінили процедуру подання та розгляду електронних петицій


Зміни у процедурі подання та розгляду електронних петицій від сумчан. Їх затвердили сьогодні депутати міської ради. Підтримали проект рішення 30 осіб із 39 присутніх.

“Вводиться персональна відповідальність осіб, яким доручено розробити проект рішення з переліком заходів, які сталися в петиції. Строк розгляду петиції суттєво скорочений. Так якщо раніше було 3 місяці, то зараз 45 днів.  Автор петиції не тільки приймає участь у сесії, а його також запрошують під час розробки проекту рішення  з відповідними заходами”, – повідомив Олег Чайченко, начальник правового управління Сумської міськради. 

“Це дуже хороший крок долучити автора і його представників до участі в  розгляді петиції.  Прохідний бар`єр краще було б підняти,  а термін не обмежувати. тоді буде більше часу, щоб зібрати підписи. петиція, за якою стоїть більше людей – вона більше має вагу. буде менше несерйозних, побутових петицій, які можна віднести до просто скарг”, – говорить Сергій Лобойко, експерт РПР групи Е-демократія.

Також відтепер підписи можуть збирати і громадські організації – на своїх сайтах, а після набрання необхідної кількості голосів, направляти їх до міської ради. Кількість підписів під пропозицією має бути 250.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь