У Сумах зустріли чемпіонів світу

Сумські спортсмени повернулись з Астани з чемпіонату світу з греплінгу.

Дві золоті, п’ять срібних та десять бронзових медалей. Таку колекцію зібрали сумські бійці на чемпіонаті світу з греплінгу у столиці Казахстану. Ще дві бронзові нагороди заробив для збірної України студент сумського педуніверситету Андрій Галета, який представляє Одещину.

«Я задоволений на 90% виступом своїх спортсменів. Мав надію, що виступлять краще дівчата. Але сьогодні жіночий склад учасників на чемпіонаті світу щороку конкурентність зростає. Тому сьогодні маємо такі результати. Будемо робити висновки і в майбутньому, я впевнений, ми покращимо виступи наших дівчат Особливо задоволений виступом і перемогою нашого діючого спортсмена і за сумісництвом тренера молодих спортсменів Неткачева Дмитра, який здобув довгоочикувану перемогу», – говорить тренер збірної команди України Сергій Чередніченко.

Працюючи з юними спортсменами Дмитро Неткачев продовжує виступати на килимі. На здобутому «золоті» чемпіонату світу – зупинятись не збирається: “Будемо продовжувати, будемо старатися. І сам тренуватимусь, і молодь тренуватиму. Всюди встигати. Ну а там подивимось на результат”.

Данило Чередніченко, який з Астани привіз дві нагороди – «золото» і «срібло», говорить: «Золоту медаль я здобув завдяки наполегливим тренуванням, завдяки здобутому досвіду на чемпіонаті України. Дуже довго тренувалися – ціле літо по два тренування на день. А не вистачило зусиль здобути друге місце, тому що помилявся, я програв з рахунком 2:1 – буде що проаналізувати в наступному році».

Сумщина делегувала у збірну команду наймолодшого спортсмена. Роман Ткаченко привіз з Казахстану дві бронзові нагороди.

«Було важко. Дуже гідні суперники. Будемо на наступний рік старатися щоб здобути два «золота» і, як то кажуть, «порвати усіх», – говорить Роман Ткаченко.

Зробили свій внесок у успіх національної збірної і сумські дівчата. Світлана Скрипник піднімалась на другу та третю сходинку п’єдесталу пошани: «Скажу, що задоволена своїм результатом. Але можна було виступити і краще я вважаю. Підготовка була на високому рівні. Напевно чогось не вистачило мені для перемоги».

Повернувшись з одного чемпіонату сумські спортсмени готуються до нових міжнародних стартів. З першого по п’яте листопада українські спортсмени візьмуть участь у чемпіонаті світу з панкратіону, який відбудеться у Мінську.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь