У сумській багатоповерхівці тріщать каналізаційні труби

Тріснула труба та протікає дах. Із таким у Сумах живуть люди однієї  багатоповерхівки за адресою вулиця  Римського-Корсакова, 34. Тут понад 3 місяці люди скаржаться на воду в підвалі.

Мешканка цього будинку Галина Царенко каже: “Там у нас элеваторная, счетчик, там трубы канализационные с треском потрескались. Обещали, что сделают и поменяют, но ничего. Особенно в выходные дни, когда все дома люди, невозможно туда зайти. Жители жалуются, что вонь, я говорю, что заметять только, когда мы плавать будем”.

Її сусідка пані Світлана додає: “Нечистоты выливаются, почему ми  должны убирать. Мы платим большие деньги – но ничего. С боем все выбивать нужно”.

Ще одним недоліком будинку є протікання даху.

“Сім років тече криша. 3 рази крили. Тече до того, що корито в хаті стоїть. У ЖЕКу сказали, що долг великий у мешканців. Но я плачу і долгу в мене немає. І сказали, що немає грошей“, – говорить Валентина Мисник.

Будинок обслуговує товариство «Сумитехнобудсервіс». Директор підприємства Сергій Хрупа говорить:  «Мы знаем об этой проблеме. У нас в плане стоит замена канализации аварийных участков. До конца недели мы это сделаем. Завтра приступаем аварийные участки менять. Крышу мы частично отремонтировали, но нужен капитальный ремонт. Посколько денег еще не выделили, будем поддерживать поточным ремонтом”.

“На даний час титульний список перший сформований. До даного списку не включені роботи по ремонту каналізації. Звернень з цього питання не надходило. Надходило за цією адресою звернення по ремонту покрівлі. Житлова організація надала нам пропозиції щодо цього ремонту. При виділенні додаткових коштів з міського бюджету буде розглядатися додатково на виділення цих робіт, тобто на покрівлю”, – говорить Тетяна Власенко, начальник відділу департаменту інфраструктури Сумської міськради.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь