У Сумській міській галереї показують сучасний харківський живопис

Експозиція зайняла дві зали галереї і вмістила в себе роботи в різних техніках: графіка, акварель, масляний живопис. Поруч із реалістичними пейзажами і натюрмортами – абстрактні роботи.

  «Я не можу сказати, що мені подобається щось одне, тому що все в житті змінюється. Є літо, є зима, є осінь, є весна. У якісь моменти мені цікаво робити фігуративні речі, в якісь моменти – займатися абстракцією», – розповів один із авторів виставки Олександр Сердюк.

 Усього митців – п’ять. Це – Олександр Сердюк, Володимир Кілочко, В’ячеслав Шуліка, Євген Єгоров і Максим Кілочко. Усі викладають в Харківській академії дизайну та мистецтв. Художник-реставратор Вячеслав Шуліка свій живопис у Сумах представляє вперше. «У цій виставці ми хотіли поєднати непоєднуване, тому що абстракцію і живопис досить важко представляти в одному форматі, але я думаю, що нам вдалося, так як деякі реалістичні роботи виконані в декоративній манері. Назва «Без меж» – з одного боку, без обмежень методів, з іншого – географія фігуративних робіт досить широка», – розповів художник В’ячеслав Шуліка.

Частина робіт, представлених на виставці, відноситься до пейзажного жанру. Ці пейзажі митці створювали під час подорожей Україною, Польщею, Грузією та Вірменією. Роботи представників харківської школи живопису в Сумській міській показуватимуть до 8 жовтня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь