У Сумській міськраді не вирішили питання щодо забудови на території школи №12

Забудова на території школи №12. Сьогодні, 6 вересня, це питання обговорювали на круглому столі у Сумській міськраді. Мова йде про будівництво на території навчального закладу торговельного центру зі сторони вулиці Засумської. На засідання прийшли батьки, представники Сумської міськради та забудовника. Збиралися двічі.

Олександр Степаненко, голова батьківського комітету, говорить: «Позиція батьків така, що земля має перейти до користування школі, щоб діти могли нею користуватися»

Євген Дамов, представник забудовника, повідомив: «Забудовник, це власник, який купив об’єкт нерухомості. Він вклав туди свої гроші, та тому він вже захищає свої права. Він звернувся в правоохоронні органи, звернувся в суд, і зараз у нас позов слухається про усунення перешкод у здійсненні будівництва. він своє право захищає. А щодо компенсації: можливо буде розглянений з його сторони цей варіант»

Анатолій Довбня, начальник Управління державного архітектурно-будівельного контролю Сумської міськради, розказав: «На сьогодні ми маємо повідомлення про будівництво одноповерхової будівлі. Розмір – по відношенню до площі території, яка відведена – це 6 соток, вони займають по проекту половину цієї території будівлею, яка буде одноповерхова стояти. Будівля, яка одноповерхова, зовнішніми розмірами 43 м на 14»

У висновку – рішення не прийняли, та перенесли зібрання на завтра, 7 вересня. Тоді представники Сумської міськради планують обговорювати це питання окремо з однією стороною, потім з іншою. Мова йде про 6 соток землі на територію 12 школи. Будівництво там триває 10 років. Дозвіл на розробку проекту землеустрою підприємцю під квітковий павільйон рішенням сесії міської ради було надано у лютому 2008 року. У вересні того ж року, рішення земельної комісії міськради площа ділянки зросла удвічі. На початку літа минулого року новий власник вирішив звести на місці існуючого квіткового павільйону триповерхову будівлю. Ця інформація розміщена на сайті Сумської міськради. Нагадаю, вчора, 5 вересня, у Сумах батьки учнів школи №12 мітингували проти забудови на території навчального закладу. Перекривали ділянку дороги від зупинки «Покровська площа» до зупинки «Універмаг Київ». Мітинг тривав близько півтори години. У Сумах батьки протестували проти будівництва на території школи №12 і 23 серпня цього року. Тоді вони намагалися завадити роботам, які знову розпочали будівельники. Подібну акцію батьки влаштовували та минулого року. У серпні 2017-го перекривали дорогу на перехресті вулиці Іллінської та Шевченка.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь