У Сумській міськраді привітали з перемогою спортсменок і депутатів зі святом

Спортсменкам – квіти, депутатам – подарунки. Перед початком сорок четвертої позачергової сесії Сумської міськради міський голова Олександр Лисенко, разом з депутатами привітав сумських дівчат національної збірної з хокею на траві за зайняте перше місце у першому етапі світового відбору на Олімпійські ігри в Токіо-2020.

Головний тренер збірної України з хокею на траві Світлана Макаєва отримала з рук міського голови відзнаку, дівчата – грамоти, книжку про Суми і квіти. В цей час, депутати розписувались за отримання подарунків від мерії до Дня міста. У подарунковий набір депутатів входив повер банк – це зарядний пристрій та серветка для нього. Ціна на такий пристрій в Інтернет-магазинах від 400 гривень. Ми поцікавились телефоном у секретаря міськради: скільки коштували подарунки для спортсменок, а скільки для депутатів? Андрій Баранов відповів:

«Є в нас керуючий справами і він може надати всі коментарі, тому що зараз програми, за якими фінансуються відповідні видатки під ним і організація Дня міста також не в моїх повноваженнях».

Керуючий справами виконкому Сумської міськради Степан Пак повідомив телефоном:

 «Це є питання ради, ви можете у А.В. Баранова про це запитати.

Кор.: – А Баранов, справа в тому, що направив до вас

С.Пак: – Я можу поцікавитися після обіду, бо в мене зараз буде нарада до другої години, а потім можу поцікавитися і сказати що до чого».

 Після обіду Степан Пак на телефонні дзвінки не відповідав.

Головний тренер збірної України з хокею на траві Світлана Макаєва розповіла, як за кордоном заохочують успішних спортсменок:

«Ми грали у фіналі Чемпіонату світу зі збірною Білорусі з індорхокею. Ми їм прогорали один м’яч в фіналі 3:2, вони зайняли третє місце, ми – четверте. Про наше четверте місце не згадав ніхто. Коли ми приїхали на турнір в Білорусію, дізналися, що усі їхні дівчата отримали по 10 тисяч доларів премії, отримали президентську стипендію на рік в розмірі тисяча доларів кожна». 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь