У Сумській обласній лікарні відкрили меморіальну дошку Ірині Єгоровій

Відкрили меморіальну  дошку  Ірині Єгоровій – жінці, яка працювала у Сумській обласній лікарні 23 роки. 9 років до цього 9 років хірургом в онкодиспансері. Померла минулого року у віці 97 років.

Сьогодні вшанувати її пам’ять та відкрити дошку з її портретом прийшли її колеги. Леонід Павлович був учнем Ірини Єгорової майже 7 років.

“Після того, як їй розповіли, що я дуже хочу бути нейрохірургом  – вона надала мені можливість проходити інтернатуру в обласній лікарні. З 1973 року я її побачив, пізнав як людину.  До неї можна було звернутися у будь-який час. Згадую такий випадок, звонять мені і говорить, чому не платите за гуртожиток, на вас прийшла петиція, що ви боржник. Подзвонила, розібралася і сказала, щоб я продовжував платити по 5 карбованців. Вона в таких маленьких деталях звертала увагу і допомагала”, – говорить Леонід Горох, лікар-нейрохірург Сумської обласної клінічної лікарні.

Майже стільки ж з Іриною Костянтинівною працювала і педіатр Зоя Котенко.

“Я навчалася з її сином в інституті. Він також лікар не в Україні.  Вона перевіряла наші роботи, які ми писали, атестаційні, давала поради, виправляла, була правильною жінкою, і хто приходив до неї за порадою її отримував”, – каже жінка. 

А ось Анатолій Федорович знайомий  з лікарем Єгоровою  майже півстоліття.

Вона уважно ставилася до співробітників, не підвищувала голос. Я і заввідділенням був і обласним отоларингологом, вона радила в багатьох питаннях. Я знав, що якщо я щось зроблю таке, то вона підкаже не так як інші могли зробити боляче”, – каже Анатолій Сміянов, лікар-отоларинголог.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь