У Сумському театрі на Покровській відбулася прем’єра вистави “Фрекен Жюлі”

У Театрі юного глядача, що на Покровській площі, прем’єра. Презентували сумському глядачеві виставу троє акторів. «Жорстку драму на межі тендітності», як зазначено на афіші вистави за назвою «Фрекен Жюлі».

«Фрекен Жюлі» – це п’єса шведського драматурга Августа Стріндберга. Ця драма була написана у 1888 році в Данії. У Сумському театрі юного глядача її ставлять вперше.

Сергій Сидоренко, режисер-постановник, розповів:

«Сто років тому це була дуже кричуща п’єса, вона викликала шок. Через 100 років, вона можливо, не така кричуща, тому що нашого глядача мало чим здивуєш, але суть її залишалася – це пристрасті людські, це пристрасті, які не дають нам покою. І ми повинні знати, якщо ми опадаємо у полон цих пристрастей, то ми повинні нести відповідальність».

Готували виставу близько п’яти місяців. Розпочали її танцем. На сцені ж грають троє акторів. Жюлі – господиня дому, Жан – лакей і кухарка Христина. Вони – любовний трикутник.

Тетяна Кольцова, відвідувачка вистави, розповіла:

«Можна сказати спокусливо і тому, я вважаю дітям, це треба студентам нашим, вони ж теж тут. Вони повинні дивитись, як потрібно залицятися один до одного, як бажати якогось великого почуття».

Владислав Радько, відвідувач вистави, розповів:

«Думав, що буде гірше, а воно вийшло краще».

Наталія Кіреєва, відвідувачка вистави, розповіла:

«Вистава чудова, режисер – молодець, актори теж. Те, що я чекала».

Влада Лазебна, відвідувачка вистави, розповіла:

«Гра була емоційною, дуже захопливою. Дивилася дуже уважно».

Вистава на дві дії – триває дві години. Подивитися п’єсу у театрі пропонують 12, 18 та 27 жовтня о 18 годині.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь