У сумських установах почали включати опалення

Сумським дитсадочкам сьогодні мають включити опалення. Про це  під час апаратної наради повідомили тепловики.

“В п’ятницю ми отримали звернення відділу освіти і науки з проханням включити опалення у дитячих садочках. Сьогодні зранку ми почали включати опалення у дитячих закладах в зоні «Сумитеплоенерго»” – про це повідомила Надія Покутня, заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго».

Микола Жовтобрюх, директор «Котельні північного промвузла» зазначив, що до них також надійшли заявки від управління освіти. Сьогодні котельня так само готуватиметься до включення опалення у дитсадках.

Із 20-ти лікувальних закладів у Сумах опалення включили у семи. Коли дадуть тепло іншим комунальним установам і житловому фонду – ще не визначилися.

Міський голова Олександр Лисенко повідомив, що опрацьовуватимуть температурний графік на цей та наступний тиждень і потім прийматимуть рішення про зібрання комісії, щодо включення опалення у житловому фонді.

Юрій Литвинов,  завідуючий сектором Сумського гідрометцентру: “До кінця тижня у нас ще утримається температурний режим в тих межах, в яких  зараз, тобто температур десь 12-14 градусів, а вночі в районі 5-7 градусів, тобто до кінця тижня ще середня добова температура буде вище 8-ми градусів “.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь