У Сумських вишах підбивають підсумки вступної кампанії

Станом на 11-ту годину ранку понад 6 тисяч абітурієнтів були зараховані до Сумських університетів.

“Наразі у нас зараховано 2 025 за різним рівнем підготовки, це і на основі диплому «молодший спеціаліст» і на перший курс після школи і на магістратуру, ще у нас триває набір на заочну форму на основі молодшого спеціаліста, тому це ще не остання цифра. Якщо говорити по бюджету то на бюджет на перший курс  зараховано 608 осіб, на основі диплому «молодшого спеціаліста» у нас зараховано 210 осіб і на магістратуру у нас зараховано 502 особи на бюджет” –  каже Іван Козій, відповідальний секретар приймальної комісії СумДУ.

“Наразі до СНАУ зараховано 2422 вступники, на денну форму зараховано 348 вступників і 947 зараховано на заочну форму навчання. Бюджетна і комерційна форма у нас розподілилися майже  рівномірно – 1 023 студенти у нас бюджетної форми навчання і 1399 у нас комерційних студентів” – каже Олена Селезень, заступник відповідального секретаря приймальної  комісії СНАУ.

“Всього зараховано студентів 1582 особи. 836 осіб зараховано на комерційну основу і більше 700 на бюджет. На денну форму навчання зараховано близько 800 осіб і більше 700 осіб зараховано на заочну форму навчання” – каже Любов Пшенична, проректор СУМДПУ ім. А.С. Макаренка.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь