У Токарях змагалися з літнього біатлону

Цьогоріч до Токарів з’їхалися 130 учасників із 6 областей України. Зокрема, спортсмени з Київської, Тернопільської, Львівської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

У перший день змагань нагороди розіграли юнаки, юніори, чоловіки. Кращими у цих вікових категоріях стали: серед чоловіків – Денис Насико, зі старших юнаків – Дмитро Грущак, із середньої групи – Степан Кінаш, а у молодших – Владислав Горбащенко.
Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам’яті МСУМК Р. Звонкова

Чоловіки 10 км
Денис Насико (Сумська обл.)
Старші юнаки 7,5 км
Дмитро Грущак (Сумська обл.)
Середні юнаки 6 км
Степан Кінаш (Харківська обл.)
Молодші юнаки 6 км
Владислав Горбащенко (м. Київ)

Змагання з літнього біатлону на кубок Романа Звонкова тривають впродовж трьох днів. Сьогодні останній фінальний день. Змагаються дівчата та жінки за нагороди у спринтерських перегонах на лижоролерах. Для молодшої та середньої групи дівчат дистанція 5 кілометрів і два вогневі рубежі. Спортсменки цього віку стартують без гвинтівок, отримують їх винятково перед стрільбищем.
Першою серед середньої групи стала Тетяна Продан із Глухова.

Тетяна Продан, переможниця змагань середньої вікової категорії (Сумська область), розповіла:

«Я вже займаюся 4,5 роки. Найважчою була для мене стрільба. Потрібно було влучно стріляти. Траса була легшою, там затінок. А на стрільбищі сонце і спека дуже давить».

Юлія Городна – зі Львівської області. Сьогодні прибігла другою.

Юлія Городна, переможниця змагань середньої вікової категорії (Львівська область), розповіла:

«Гонка була хороша, самопочуття було добре. Трохи програла Продан. Багато програвала на спуску, через те, що багато було учасників малих, які ще не добре з’їжджали зі спуску, довелося трішки пригальмувати».

Усього у цих двох вікових групах брало участь 40 дівчат.

Олександр Москаленко, заслужений тренер України з біатлону, розповіла:

«Спортсмени-діти їх виявити в ранньому віці дуже важко, вони всі майже одинакові, а хто краще тренується старається, віддає себе цьому спорту, десь у чомусь себе. Ущемляє, йде на тренування – це найголовніший успіх».

Сергій Седнєв, представник Міністерства молоді та спорту, розповів:

«Є багато дітей, які на мій погляд, дуже перспективні і я сподіваюся, що вони в майбутньому будуть представляти нашу державу на найвищих рівнях Міжнародних змаганнях».

Кращими цього дня стали: серед жінок – Вікторія Єрмакова, серед старших дівчат – Катерина Свинаренко, у середній віковій групі – Тетяна Продан, у молодшій – Дар’я Скрябіна.
Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам’яті МСУМК Р. Звонкова

Жінки 7,5 км
Вікторія Єрмакова (Сумська обл.)
Старші дівчата 7,5 км
Катерина Свинаренко (Сумська обл.)
Середні дівчата 5 км
Тетяна Продан (Сумська обл.)
Молодші дівчата 5 км
Дар’я Скрябіна (м. Київ)

Ці змагання – це підготовка до чемпіонату України, який наприкінці серпня відбудеться в Токарях.

Олександр Тімофеєв, головний суддя змагань, повідомив:

«Ці змагання вони, якби підбивають підсумки роботи спортсменів за весняно-літній період. І у нас в Сумах також з 25 по 30 ще пройде літній чемпіонат юнацький. Вже дорослі спортсмени будуть готуватися до Чемпіонату України, який буде в кінці вересня в Чернігові».

Ці всеукраїнські змагання проводяться у Токарях двадцять другий рік поспіль. Вони присвячені пам’яті біатлоніста Романа Звонкова.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь