У Тростянці розпочалися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону

Другі Всеукраїнські змагання з літнього біатлону розпочалися на Сумщині. За нагороди у спринтерських гонках змагалися дорослі спортсмени, юнаків і дівчат.

Урочище Нескучне, у Тростянці, втретє приймало всеукраїнські змагання. Вони стали наймасовішими – понад 150 учасників, з Київської, Харківської, Тернопільської, Чернігівської та Сумської областей. Господарі представили найбільше учасників –майже сто біатлоністів.

Олександр Тімофеєв, головний суддя змагань, говорить: «Серед тих спортсменів, які тут присутні, є перспективні спортсмени. Є спортсмени, які є кандидатами  на участь у зимових юнацьких Олімпійських іграх. Тому, в цілому, я думаю, рівень підготовки спортсменів високий. Оцінимо на наступних змаганнях, які відбудуться у Сумах 25-29 серпня, це літній чемпіонат України серед юнаків та дівчат. І там ми вже зможемо сказати про рівень підготовки».

Біатлоністи змагатимуться протягом двох днів. У перший випробовували себе у спринті: біг плюс стрільба. Дистанції для спортсменів обрали залежно від вікової категорії: від двох до чотирьох км. У змаганнях беруть участь чоловіки та жінки старше 20-ти років, а також біатлоністи віком від 15-ти років й молодше, це юнаки та дівчата.

Анна Дєдушева, переможниця змагань (м. Суми), каже: «Задоволена, змагалася дуже гарно. Тут все чудово. Я не  дуже гарно пробігла, але стріляла нормально. Я впоралася зі стрільбою, я відстріляла п’ять штрафних кіл. Завжди я стріляю більше».

Владислав Горбащенко, переможець змагань (м. Київ), говорить: «Було складно, спекотна  погода, результатом не дуже задоволений, бо стріляв не дуже. А так все непогано. Останнім стартував, наздоганяти намагався. Тому ніхто тебе не наздоганяв. Завтра буде гладка гонка, також тут. До неї буду готуватися».

Серед учасників й юніорська збірна України. Наразі спортсмени на навчально-тренувальних зборах на базі «Динамо» у Токарях.

Олександр Кравченко,  старший тренер юніорської та юнацької збірної України, розповідає: «Хотілося, щоб був ремонт, тому що є проблеми з гарячою водою, з харчуванням, нам його привозять. Треба зробити трасу, вона вже в такому стані, бо на наступний рік ми вже будемо думати, їхати сюди чи ні. А так, в принципі, готуємось. Підготовка йде своїм чином, своїм порядком, бо готуємось ми до зими. Юніори у відібралися на чемпіонат світу літній, який буде в Чехії».

У другий день Всеукраїнських змагань з літнього біатлону, спортсмени розіграють нагороди у мас-старті на лижоролерах, без стрільби. Стартуватимуть у групах з 9:20.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь