У Зарічному районному суді Сум закрили справу стосовно Юрія Свідлова

Вчора  у справі в.о. начальника Кадетського корпусу Юрія Свідлова відбулися судові дебати.

«Під час прийняття рішення стосовно Сидоренка Юрій Свідлов діяв в умовах реального конфлікту інтересів, він зобов’язаний був здійснити повідомлення про наявність конфлікту інтересів. Оокрім підриву авторитету держави, правопорушеннями спричиняються збитки та формують негативну думку про Збройні Сили в цілому. Прошу визнати Юрія Івановича винним у вчиненні адмінправопорушень і призначити покарання в межах санкції, передбаченої статтею», – висловився військовий прокурор Володимир Савинський.

 Позиція Юрія Свідлова така: «Кадетський корпус  відноситься до державних навчальних закладів , що не належить до ЗСУ, і підзвітний Міносвіти України. Відсутні наявні елементи, що вказують на наявність в діях Свідлова ознак об’єктивної сторони складу порушення вимог щодо запобігання і врегулювання конфлікту інтересів».

  «Якщо на сьогодні працює даний ліцей, можливо, він працює завдяки зусиллям Юрія Івановича, тому я розумію батьків, що прийшли сюди. Прошу суд закрити дану справу», – висловилася адвокат Юрія Свідлова Гелюся Безпала.

Нагадаємо, раніше Юрію Свідлову вручили протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. Мова йде про неповідомлення про наявність конфлікту інтересів і вчинення ним певних дій в умовах цього конфлікту, а саме преміювання і присвоєння позачергового звання сину своєї дружини від першого шлюбу Андрію Сидоренку.

Як повідомила прес-секретар Зарічного районного суду, після повернення з нарадчої кімнати суддя постановив закрити справу Юрія Свідлова через відсутність складу адміністративного правопорушення. На оскарження цього рішення військовий прокурор має 10 днів.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь