У Зарічному суді Сум почали розглядати справу в.о. начальника Кадетського корпусу Юрія Свідлова


Стосовно чоловіка склали протокол про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, а саме порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 «У нього в прямому підпорядкуванні перебуває пасинок Сидоренко Андрій. У Свідлова виник реальний конфлікт інтересів, про який він не повідомив, а також вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме здійснювалося преміювання близької особи, також виносилось подання щодо присвоєння дострокового військового звання полковник», – пояснив слідчий управління захисту економіки ГУ НП в Сумській області Андрій Черевко.

  «Я прошу протоколи розглянути, задовольнити  і винести рішення, яким визнати винним Свідлова Юрія і накласти на нього стягнення в межах касації даних статей» – звернувся до суду військовий прокурор Ігор Галичанський.

«На момент призначення, залишаючись військовослужбовцем і відрядженим, ми стали невійськовими посадовими особами, тому що Державний ліцей-інтернет- державний загальноосвітній заклад 3-го ступеня з профільним навчанням», – пояснив в.о. начальника Кадетського корпусу Юрій Свідлов.

 Справу Юрія Свідлова у Зарічному суді продовжать слухати 27 жовтня о 15.15. Тоді відбудуться судові дебати.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь