У жителів Верхнього Піщаного, що в Сумському районі, перебої з водопостачанням

Подають живильну рідину людям по годинах. Тож не всі встигають упоратися з господарством, попрати, полити город і елементарно – скупатися. Чи вирішують проблему селян? Далі в сюжеті.
У Піщаному дуже глибокі проблеми. Майже три сотні дворів у цьому селі постійно потерпають від нестачі води. Часто її зовсім нема. Або ж дають на кілька годин. Так триває вже 5 років.
Люди постійно писали звернення до чиновників. Але – безрезультатно. Замість води, їм приходили відписки – нема грошей… Тепер нарешті – потекли кошти в міську кишенею, і закипіла робота.
Заглиблюватимуться аж на 72 метри. Обіцяють, така свердловина дасть можливість споживати до 10-ти кубів води на годину. Словом – має вистачити всім. За однієї умови… Якщо ніхто не буде нахабним і не братиме собі більше.
Очільник сільради говорить, що у селі дійсно є ті, хто викачує більше, ніж можна. Тож занадто спраглих – контролюватимуть.
Якщо все йтиме за графіком, і, жартує міський голова, робочі не натраплять на поклади нафти, – за півтора місяці свердловина почне поїти село.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь