Учасникам сумського клубу «Абалаківець» підкорилися дві карпатські вершини: Петрос і найвища гора України – Говерла

Враженнями туристи-альпіністи ділилися з нашими журналістами.
Цього літа туристичний табір зібрав у Закарпатті близько двадцяти туристів. Серед них – як ніколи багато дорослих. Отримали нагоду випробувати сили разом із дітьми та краще зрозуміти, чим займаються їхні сини та доньки у клубі «Абалаківець». 23 серпня підкорили Петрос, а на День Незалежності дісталися верхівки Говерли.
Наймолодшою альпіністкою виявилася восьмирічна Женя. Дівчинка займається в клубі три роки. За плечима – підкорення Кримських гір і турпохід у Кам’янець-Подільський. Але цього літа вона взяла вищу планку.
У турпохід Женя взяла з собою і батьків. Родина Ізмайлових – спортивна і активна. Дорослі захоплюються вело- і пішим туризмом, плаванням, біатлоном. Тому й доньку охоче долучають до активного способу життя.
Випускницю та гордість клубу «Абалаківець» Євгенію альпінізм захопив давно – і красою, що відкривається з висоти, і широким колом друзів, яких неодмінно знаходиш у туризмі. Говерлу вона підкорювала багато разів, до цього року – тільки взимку. Літня ж подорож, говорить, – не менш вражаюча.
Зараз абалаківці сумують за Кримськими вершинами, бо коли потраплять туди знову, – не знають. Більше складають планів на вояжі материковою Україною.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь