Учні 27-ї школи написали листи вихованцям Сумського інтернату

Листівки, канцелярія та портфелі. Все це, назбирали учні Сумської 27 –ї школи для дітей обласного центру соціально-психологічної реабілітації.
«Я писала про свою родину, про те чим я займаюся. Я думала про те, що коли вони виростуть чим вони будуть займатися. Чи вони знайдуть себе чи ні я думаю, що вони знайдуть себе і будуть займатись улюбленою справою і ще я їм бажала щастя здоров’я, щоб над ними була хмаринка щастя і миру», – розповіла Даша Маховицька.
«Я вважаю. Що ти діткам не хватає сім’ї, друзів, любові», – відповів на питання Данило Білоус.
До акції долучилася уся школа  – учні приносили зошити, олівці, фарби – усе, що знадобиться у шкільному навчанні. Окрім того, кожен клас прикрасив свою коробку, аби адресатам було приємніше її отримувати.
Заступник директора Юлія Ботвінко зазначила, що за допомогою подібних акцій діти стають добріші, а вихованці центру дізнаються, що є ті, хто прагне спілкування з ними.
Це друга Сумська школа, яка взяла участь в акції «Давай дружити». Цієї весни учні Сумської 30-ї школи відвідали вихованців Глинської спеціалізованої школи-інтернату.Її організував благодійний фонд «Бджілка». Його керівник Олександра Бесараб зауважила, що дітям, які знаходяться у закладах інтернатного типу дуже необхідний наставник, який зможе підказати й дати пораду. Діти долучаються до акції разом із батьками, тож вони зможуть потоваришувати.
Всі зібрані подарунки та листи дітям-вихованцям обласного центру передадуть наступного тижня. Туди ж на зустріч із ними відправляться і школярі 27 -ї школи.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь