Ухвала суду: заборонити ініціювати підвищення тарифів на тепло «Сумитеплоенерго»

Ухвалу про заборону ініціювати розгляд тарифів на тепло та гарячу воду від ТОВ «Сумитеплоенерго» виніс Зарічний районний суд міста Суми. Ухвала видана сьогодні.
«Ухвалою судді заборонено ТОВ «Сумитеплоенерго» ініціювати та підтримувати перед НКРЄКП розгляд на її засіданні питань, які стосуються встановлення та схвалення для ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2018 рік тарифів на теплову та електричну енергію централізованого опалення та гарячої води», – повідомила прес-секретар Зарічного районного суду м. Суми Наталія Горкуша.
Ухвалу про забезпечення позову подав Олександр Соколов – вимагає змусити надавача послуги провести нові громадські слухання. Сьогодні ж питання перегляду тарифів вивчали за засіданні регулятора. Від міської влади делегували туди заступника Сумського міського голови Олександра Журбу. Ось що він повідомив: «Міська влада підтримує та проведені відкриті слухання щодо необхідності змінити тарифу. Так же, тариф обґрунтований, доведений експертизою. Був лист до НКРЄКП щодо
розгляду тарифу. Міський голова делегував мене листом і також є довіреність».
У свою чергу, юрист Олександр Соколов просив перенести засідання на 17 жовтня, бо є ухвала суду і вивчити НКРЄКП це питання.
«Запрошую всіх зацікавлених надавати письмові пропозиції. Пропоную членам комісії схвалення згідно пункту 2, порядку денного тарифи на теплову енергію на виробництво, транспортування, постачання з категоріями тарифів для споживачів ТОВ «Сумитеплоенерго» – також тарифів на послуги централізованого опалення». – відповів голова Нацкомісії Дмитро Вовк.
Проект рішення про тарифи розміщуватиметься на сайті Нацкомісії 20 днів. За цей час можна подавати пропозиції та зауваження. Після чого будуть проведуть слухання і проект має бути затверджений. Зазначу, директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін телефоном нам повідомив, що Ухвали суду він не отримував, тож нічого з цього приводу сказати не може. Прокоментувати ситуацію, що склалася пообіцяв наступного вівторка. Чи впливає Ухвала суду на рішення регулятора, – пояснив доктор юридичних наук Дмитро Лук’янець: «Ухвала адресована «Сумитеплоенерго», а не НКРЄКП, там же написано, що підприємство «Сумитеплоенерго» зобов’язав. Якби записано було заборона НКРЄКП розглядати це питання, то було б організовано НКЄКП. Вона ця ухвала може трошки запізніла для «Сумитеплоенерго». Вони це зробили, звернулися ще до того, як ухвала появилася. Тобто, тут не вийшли скоординовані дії».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь