Ухвалу стосовно відсторонення Войтенка з посади суд оголосить в понеділок


Ухвалу стосовно відсторонення першого заступника сумського міського голови суддя Охтирського міськрайонного суду оголосить у понеділок о 8.00. Сьогодні справу Войтенка суд розглядав 3 9.00 до 19.45.

За словами захисника підозрюваного Василя Матішинця, він переконував суд не задовольняти клопотання прокуратури, оскільки під час прийняття рішення про ліквідацію департаменту містобудування та земельних відносин сумської міськради (саме через це Войтенка підозрюють у порушенні законодавства про працю), віце-мер був у іншому статусі, а саме голови ліквідаційної комісії. Тому відсторонення з посади заступника мера не пов’язано зі справою.

Речник прокуратури Сумщини, повідомила, що підставою для обрання Войтенку запобіжного заходу є запобігання незаконному впливу на свідків та інших учасників провадження, а також знищення чи підроблення документів, які мають значення для досудового розслідування.

Нагадаємо, що крім клопотання про відсторонення, прокуратура просить суд обрати Войтенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання із носінням електронного браслету. Це клопотання суд розглядатиме, за інформацією речника прокуратури, у понеділок о 9.00.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь